26
груд.

На базі Військової академії завершилася підготовка та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ВВНЗ Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14400
  • Друк

На базі Військової академії завершилася підготовка та підвищення кваліфікації Згідно наказу начальника Військової академії (м. Одеса) «Про організацію навчання на курсах підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників з терміном навчання один місяць» щодо виконання вимог Директиви Міністра оборони України від 24 січня 2003 року №Д-4 «Про вдосконалення підготовки та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів» на кафедрі гуманітарних та соціально-економічних дисциплін були проведені заняття з науково-педагогічними працівниками з терміном навчання один місяць з 21 листопада 2016 року.

По закінченню навчання були складені іспити у формі тестування та усної відповіді. Оцінку «відмінно» отримали 24 науково-педагогічних працівників, оцінку «добре» 5 осіб. Після чого в урочистій обстановці були вручені свідоцтва про закінчення курсів.

 

 

Рейтинг
19 голосів
Теги: курси