25
груд.

У Рейтингу видатних людей і подій Півдня України «Народне визнання – 2016» - військовослужбовці Військової академії!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16006
  • Друк

У Рейтингу видатних людей і подій Півдня України «Народне визнання – 2016» - військовослужбовці Військової академії!В Одесі нагородили найгідніших у Рейтингу видатних людей і подій Півдня України «Народне визнання – 2016». Церемонія нагородження відбулася в концерт-холлі «Сади Перемоги» і проходила вже в 16-й раз. Організатором рейтингу виступила компанія «Південноукрїнський Медіа Холдинг», до складу якого входять одеські редакції газет «Аргументи і факти в Україні», «КП в Україні», «Наш город», журнали «Фаворит Удачі», «Телетиждень» та інші видання.

В номінації «За зміцнення обороноздатності країни» Рейтингу видатних людей і подій Півдня України «Народне визнання – 2016» три військовослужбовця Військової академії отримали цю видатну нагороду.

Начальник факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення полковник Гикало Юрій Вадимович, який пройшов від солдата до полковника. З перших днів анексії Криму та окупації Донецької та Луганської області брав участь в операціях спрямованих на збереження територіальної цілісності України. В липні та серпні 2014 року підрозділи 79 окремої аеромобільної бригади були оточенні ворожими військами і полковник Гикало брав участь в плануванні та виведенні підрозділів 79 окремої аеромобільної бригади, а також 24, 72 механізованих бригад та прикордонних військ з оточення. Юрій Вадимович приймав участь в обороні Донецького аеропорту і керував обороною 79 окремої аеромобільної бригади в Широкиному. Гикало Юрій Вадимович досвідчений військовий фахівець і керівник, високий професіоналізм і відповідальне ставлення до дорученої справи якого є зразком виконання військового і громадянського обов’язку перед Вітчизною. Саме такі офіцери української армії є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

У Рейтингу видатних людей і подій Півдня України «Народне визнання – 2016» - військовослужбовці Військової академії!Курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військовій академії (м. Одеса) Бахірєв Іван Олександрович. Ще під час окупації російськими військами Криму, Іван був призваний до лав Збройних Сил України для захисту своєї держави, її територіальної цілісності та суверенітету. Він був одним із перших українських воїнів, які завдяки своїй вірі, волі та самовідданості зберегли єдність неньки України. Безстрашний патріот своєї держави знаходився у зоні проведення АТО 405 пекельних днів у складі 25 окремої повітряно - десантної бригади. Іван приймав безпосередню участь у ході бойових дій в таких містах як: Слов’янськ, Вуглегірськ, Краматорськ, Дебальцеве, Жданівка, Кам’янка, Мар’їнка. Кожен раз, коли він вступав в бій, він не міг відступити назад, тому що знав, що за ним стоять мільйони українських сердець. Ще більшої наснаги йому надавало те, що країна агресор окупувала його рідний дім в Луганській області. Брав безпосередню участь у звільненні Вуглегірська від незаконних збройних формувань, не шкодуючи власного життя одним з перших рвався захищати місто, завдяки його діям підрозділ успішно виконав поставлену бойову задачу.

Курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Черкас Василь Іванович. Призваний до лав Збройних Сил України у 2013 році. Служив у 8 окремому полку спеціального призначення та знаходився у зоні проведення АТО понад півтора пекельних роки. Особисто приймав безпосередню участь у ході бойових дій в таких містах як: Слов’янськ, Краматорськ, Дебальцеве, Артемівськ, Майорськ, Зайцеве, Попасна, Троїцьке, Золоте, Лисичанськ, Світлодарськ та багато інших пекельних місць. Кожен раз, коли він виходив у тил ворога він готовий був віддати своє життя, тому що знав, що за ним стоять мільйони українських сердець.

Особовий склад Військової академії пишається своїми видатними співслужбовцями!

 

Рейтинг
23 голосів