21
груд.

Свято гирьового спорту

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15686
  • Друк

Свято гирьового спорту Нестандартні рішення – поклик сьогодення

На базі Військової академії відбулась відкрита першість академії з гирьового спорту. Участь в змаганнях приймали представники чотирьох факультетів академії - 137 курсантів з 14 команд.

Свято гирьового спорту Відкрили змагання силовиків показовим виступом курсантів-призерів України з силового жонглювання гирями, не залишили байдужими й пісні про гирьовий спорт у виконанні курсантів академії та прем’єра гімну гирьового спорту, які надихнули на результати, і надовго залишились в пам’яті, як взірець проведення змагань.

Чисельна кількість курсантів отримала практичний досвід в організації та проведенні змагань. До суддівства змагань були запрошенні випускники Одеської військової школи – майстри спорту України, призери ЗС України, чемпіони Світу з гирьового спорту та представники силових структур.

Вперше в змаганнях у складі команд навчальних курсів прийняли участь дівчата, які розпочали змагання вправою ривок гирі 8 кілограмів, яку виконували протягом 10 хвилин та задали ритм своїми високими результатами. Особливо порадували рекордсменки академії та вищих навчальних закладів м. Одеса молодший сержант Муханькова Світлана та курсант Ревуцька Софія, які підняли гирю 274 та 301 разів відповідно.

Після дівчат в боротьбу з гирями 24 кілограми вступили хлопці, виконуючи вправи поштовх та ривок.

Переважна більшість курсантів встановила особисті рекорди в порівнянні з минулими роками. І хоча не всі стали чемпіонами та призерами змагань, але всі учасники загартували свої морально-вольові якості, вміння діяти в команді, боротись і не здаватись як би тяжко не було, а вболівальники вчилися не бути байдужими та не залишати без підтримки товаришів в тяжку, часто десяти хвилинну роботу з гирями.

 

Рейтинг
19 голосів