16
груд.

ІІІ першість Військової академії (м.Одеса) зі стрільби з автомату

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14259
  • Друк

ІІІ першість Військової академії (м.Одеса) зі стрільби з автоматуЗ 8 грудня розпочалися традиційні змагання ІІІ Першості академії зі стрільби з автомата у вправі АК-3 (стрільба на 100 метрів трьома серіями по 10 пострілів з положення лежачи, з коліна та стоячи).

Мета змагань - популяризація прикладної стрільби, визначення кращих стрільців академії, стимулювання їх у прагненні оволодіти навичками влучного пострілу.

Кращі стрільці 12 підрозділів чотирьох факультетів, загальною кількістю понад 90 учасників на протязі 10 змагальних днів будуть боротися за перемогу в командному та особистому заліку.

Перед кожним днем змагань проводиться контрольне тренування для визначення готовності стрільців та їх зброї.

Змагання мають не тільки спортивну, але і навчальну складову. Курсанти першого кусу, які навчаються за спеціальністю «Фізична культура і спорт» приймають участь у повному складі і отримають навички спортсмена-стрільця. Курсанти старших кусів цієї спеціальності залучаюся до суддівства та проходять практику на посадах головного судді, судді лінії вогню, судді лінії мішеней, судді при учасниках та судді комісії визначення результатів. ІІІ першість Військової академії (м.Одеса) зі стрільби з автоматуКурсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння пройшли відповідну підготовку та виконують обов’язки начальника пункту бойового постачання.

Колективом Військової академії (м. Одеса) налагоджено тісну взаємодію з Одеською обласною федерацією стрільби та місцевим стрілецьким клубом «ODYSSEY». Під час підготовки майбутніх офіцерів впроваджуються передові стрілецькі дисципліни – практична та оборонна стрільба за міжнародними правилами IPSC та IDPA, поглиблюється робота у традиційних армійських видах – кульова та прикладна стрільба.

Спортсмени Військової академії (м. Одеса) неодноразово ставали призерами Чемпіонату Збройних Сил України та регіональних стрілецьких турнірів. В подальших планах – змагання за Кубок академії зі стрільби з пістолету та змагання з командами силових структур Одеського гарнізону.

ІІІ першість Військової академії (м.Одеса) зі стрільби з автоматуПереможці першості академії будуть заохочені та запрошені у секції стрілецького спорту та збірні команди академії для подальшої участі у спортивно-стрілецьких заходах різного рівня.

Після двох днів турніру кращий результат показала команда 1-го кусу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення. Команда 2-го курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння – друга, команда старших курсів факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння – третя, команда 2-го кусу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення – четверта.

Побажаємо стрільцям влучної стрільби та високих результатів.

Рейтинг
10 голосів