13
груд.

Слово, яке йде від серця – проникає в саме серце

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16548
  • Друк

Слово, яке йде від серця – проникає в саме серцеВ День Сухопутних військ Збройних Сил України, вперше за історію Військової академії, відбувся конкурс творчої самодіяльності серед курсантів. Конкурсні змагання проходили за 3 номінаціями:

- власноруч написана проза;
- власноруч написана пісня;
- власноруч написана поезія.

Конкурс оцінювали члени поважного журі, до складу якого увійшли: начальник кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін полковник Луханін Володимир Володимирович, викладач української мови і літератури кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, працівник ЗСУ Тарасенко Оксана Дмитрівна, які оцінювали номінації проза і поезія. А ТВО начальника військового оркестру старший лейтенант Сафет Джемалядінов і соліст оркестру Військової академії Олексій Гавриляк - визначали переможця у номінації «власноруч написана пісня».

У найбільш багаточисельній номінації за кількістю конкурсантів «власноруч написана поезія» прийняли участь 11 курсантів академії. Місця члени журі розподілили наступним чином:

1 місце зайняв – курсант 3 курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Дмитро Свірідов, який представив власні вірші «Про Україну» і «Снайпер».

2 місце виборов – курсант 1 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Артем Рудичик. Треба зазначити, що Артем глядачам продекламував власноруч написану поему «Там коли десь у Дніпра».

3 місце посів - курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Денис Мусієнко з віршем «І біль, і жаль».

Слово, яке йде від серця – проникає в саме серцеУ номінації «Власноруч написані пісні» прийняли участь два вокально-інструментальні колективи факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення і факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, які представили глядачам і членам журі 3 пісні. За словами начальника військового оркестру, найбільша гармонійність поєднання поетичного тексту та музики, емоційне забарвлення змісту виконання твору відчувалося у пісні, слова і музику якої написав курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Денис Мусієнко, «З тобою». Ця пісня і стала переможницею номінації і принесла гурту курсантів-розвідників таку жадану і заслужену перемогу!

Переможцем в номінації «Власноруч написана проза» стала курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Анастасія Бугайчук, яка вразила і глядачів, і членів журі проникливою розповіддю «Домисли».

Під час проведення конкурсу глядачі переконалися, що серед курсантів багато творчих особистостей. І сподіваємося, що цей конкурс стане щорічною творчою традицією у Військовій академії.

Бажаємо всім учасникам нових творчих звершень!!!

Рейтинг
16 голосів