05
груд.

В академії пройшли урочистості з нагоди 25-ої річниці Дня Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14034
  • Друк

В академії пройшли урочистості з нагоди 25-ої річниці Дня Збройних Сил УкраїниУ Військовій академії відзначили 25-у річницю створення Збройних Сил України. Урочистості відкрив начальник академії генерал-майор Гуляк Олег Вікторович, який наголосив, що у відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників.

Українські воїни, разом з Україною сьогодні на сході країни, виступають надійним гарантом суверенітету, цілісності держави і серед них багато випускників одеської військової школи. Особливі вітання та слова великої вдячності Олег Вікторович висловив постійному складу академії та науково-педагогічним працівникам, які є безпосередніми організаторами і керівниками навчально-виховного процесу, адже в їх руках майбутнє української армії. Також начальник академії висловив слова гордості за наших курсантів адже багато з них вже пройшли загартування в зоні проведення АТО і випробували себе в екстремальних умовах.

На урочистостях пригадали, що одеська військова школа завжди пишалася своїми вихованцями. Десять Героїв України в свій час навчались в стінах нашого славетного вищого військового навчального закладу та сотні прикладів звитяги і мужності наших випускників в зоні проведення АТО переконливо доводять готовність виборювати незалежність і територіальну цілісність нашої держави, навіть ціною свого власного життя і здоров’я. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за єдність держави, встановлення миру і спокою на рідній землі.

Кращим військовослужбовцям, працівникам Збройним Сил України та ветеранам військової служби були вручені почесні грамоти і кожному особисто генерал-майор Гуляк побажав надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині.

В академії пройшли урочистості з нагоди 25-ої річниці Дня Збройних Сил УкраїниДалі вир святкового настрою у Білій залі закружив всіх присутніх. Патріотичні, військові пісні, жартівливі танці і щирі пісні про Україну додали глядачам гарних емоцій. А курсанти дуже тепло прийняли на сцені гурт факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, адже зі сцени пролунали власноруч написані пісні курсантами – розвідниками, а навіть одна з них стала Прем’єрою.

Урочисті заходи в академії співпали з відзначенням Міжнародного дня волонтерів, який світова громадськість відзначала 5 грудня. Саме тому на святі був присутній підполковник у відставці Кузьмін Орест Іванович - волонтер, який присвячує свій час, енергію та надає допомогу кафедрі управління діями підрозділів високомобільних десантних військ. Від колективу академії Олег Вікторович привітав та подякував цій безкорисній людині, яка вже стала частиною нашого колективу. Також з нагоди свята начальник академії висловив теплі слова за плідну співпрацю на адресу АТ «Ощадбанк».

Наприкінці урочистостей учасники святкового концерту всім присутнім побажали незламної волі, витримки та наснаги, миру та спoкoю на всій українській землі!

Рейтинг
5 голосів