25
лист.

Наукова конференція завершила свою роботу – підбиті підсумки та визначені перспективи

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14459
  • Друк

Наукова конференція завершила свою роботу – підбиті підсумки та визначені перспективиУ Військовій академії (м. Одеса) 24 листопада завершила свою роботу Друга Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція за темою:«Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення».

Впродовж дня проведено пленарне засідання за темою конференції та деталізовані обговорення проблемних питань у семи секціях:

Секція № 1 «Актуальні проблеми розвитку озброєння і військової техніки сектору безпеки і оборони», також включає наукові напрямки: «Проблеми створення і застосування інтегрованих інтелектуальних роботизованих систем (комплексів)», «Забезпечення інформаційної та кібергбезпеки автоматизованих систем державного та військового управління, об’єктів критичної інформаційної інфраструктури».

Секція № 2 «Актуальні проблеми та шляхи розвитку всебічного забезпечення військових формувань і правоохоронних органів держави», також включає науковий напрямок: «Транспортна безпека та її техніко-економічне забезпечення в рамках Національної безпеки України».

Секція № 3 «Актуальні проблеми іншомовної професійної компетентності військовослужбовців військових формувань та правоохоронних органів з погляду міжнародної колективної безпеки (секція на англійській мові)».

Секція № 4 «Проблеми становлення військового професіонала очима курсанта(студента)», а також включає наукові напрямки: «Національні інтереси держави у сфері освіти,науки,науково-технічної та інноваційної політики», «Стратегії національно-патріотичного виховання військовослужбовців і правоохоронців в контексті глобалізаційних тенденцій та викликів часу: світовий досвід»; «Соціально – економічні, морально-психологічні аспекти впровадження гендерної політики в силових структурах України».

Секція № 5 «Соціально – психологічна складова системи Національної безпеки України», також включає наукові напрямки: «Морально-психологічне забезпечення службово-бойової діяльності військовослужбовців збройних формувань і правоохоронних органів держави», «Інформаційно-психологічні війни (або вплив) як засіб для маніпулювання суспільною свідомістю», «Соціально – економічні та правові аспекти Національної безпеки та оборони України».

Секція № 6 «Тактична медицина і психологічна реабілітація – виклики та реалії часу».

Секція № 7 «Сучасні інформаційні технології та захист інформації в умовах кібербезпеки автоматизованих систем».

Наукова конференція завершила свою роботу – підбиті підсумки та визначені перспективиКрім того, під час конференції було проведено виставку навчальної і наукової літератури, яку напрацьовано науковими і науково-педагогічними колективами вищих навчальних закладів, зокрема Військовою та Інституту інформаційних та соціальних технологій Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

У вестибюлі Військової академії свої розробки збалансованої їжі для харчування в бойових умовах та надзвичайних ситуаціях представляли представники Корпорації «Спеціальні технології» (президент корпорації – Станіславський Леонід Павлович). Учасники конференції мали змогу, не лише послухати про розробки цього підприємства, а і особисто продегустувати представлену продукцію.

На заключному засіданні оголошено та прийнято одностайно Рішення конференції.

Як відмітив у заключному слові заступник начальника Військової академії з наукової роботи полковник Олег Іванович Кравчук мета конференції досягнута. Представники вищих навчальних закладів, які прийняли участь в конференції, мали змогу поділитися своїми надбаннями і розробками в оборонній сфері з колегами, обговорити існуючі проблеми та напрацювати певні пропозицій щодо шляхів їх вирішення.

 

Рейтинг
10 голосів