25
лист.

20 років кузні кадрів Тилу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14491
  • Друк

20 років кузні кадрів ТилуЗ нагоди Всеукраїнського Дня логіста та відзначення 20-ї річниці з початку підготовки фахівців тилу Збройних Сил України в Одесі на території Військовій академії відбулось урочисте відкриття пам’ятного експонату фахівцям тилу Збройних Сил України.

У церемонії відкриття взяли участь представники Тилу Збройних Сил України, ветерани військової логістики, офіцери та курсанти Військової академії.

Під час свого звернення до присутніх начальник Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Збройних Сил України полковник Микола Куклюк подякував колективу академії за підготовку висококваліфікованих кадрів тилу для різних видів Збройних Сил.

20 років кузні кадрів Тилу- Сьогодні вкрай важливо, щоб сучасна система матеріально-технічного забезпечення військ постійно поповнювалась висококваліфікованими фахівцями, саме з цим пов'язане майбутнє Збройних Сил України, - підкреслив офіцер.

Цього дня запрошені гості побували на кафедрах та у навчальних лабораторіях військового вишу де ознайомилися з процесом підготовки фахівців матеріально-технічного забезпечення військ.

Варто зазначити, що з 1993 по 2007 рік навчання майбутніх начальників служб тилу військових частин здійснювалось в Одеському інституті Сухопутних військ. З 2011 року підготовка продовжується на кафедрі тилового забезпечення факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення.

За 20 років в Одесі було підготовлено 1600 офіцерів тилу, з яких 117 стали випускниками сучасної Військової академії.

За сумлінну службу, плідну працю в підготовці фахівцівТилу Збройних Сил України, начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк вручив почесні грамоти та подяки ветеранам Тилу - офіцерам та працівникам Збройних Сил України.

Рейтинг
11 голосів