17
лист.

Бойовий Прапор Військової академії – святиня для кожного офіцера і курсанта, солдата і сержанта навчального закладу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14978
  • Друк

Бойовий Прапор Військової академії 17 листопада 2011 року Президент України вручив Бойовий Прапор Військовій академії, який став символом динамічних змін, здобутих працею всього колективу, символом високого статусу, нових можливостей нашого навчального закладу. Бойовий Прапор Військової академії є святинею для кожного офіцера і курсанта, солдата і сержанта.

Саме тому, з нагоди вручення Бойового Прапору сьогодні зранку у Військовій академії відбулися урочистості на плацу навчального закладу. Карбуючи крок, курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення – військовослужбовці позаштатної роти почесної варти, винесли на плац Бойовий Прапор Військової академії, який є символом честі, доблесті, слави і зобов`язує кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу, не шкодуючи свого життя.

З виступом – привітанням виступив заступник начальника Військової академії полковник Клят Юрій Олександрович, який відзначив, що основи Військової академії, які беруть свій початок у 19 сторіччі, характеризуються традиціями високоякісного навчання і морального, патріотичного виховання, якими ми пишаємося сьогодні. Адже за роки свого існування Одеська військова школа підготувала близько 70 тисяч офіцерів, 500 з них стали генералами. Близько тисячі випускників стали вченими.

Він також наголосив, що у війнах і військових конфліктах ХХ століття випускники проявили мужність, героїзм, показали високі професійні якості, отримані в стінах училищ. 100 випускників удостоєні вищої державної нагороди «Герой Радянського Союзу», тисячі нагороджені орденами і медалями. Військова академія, як правонаступниця більш ніж столітнього навчання та виховання офіцерських кадрів для Збройних Сил, сьогодні є символом міцного єднання різних поколінь захисників Вітчизни. Свідченням надання високої оцінки науково-педагогічної та виховної діяльності по підготовці офіцерських кадрів для Збройних Сил України 17 листопада 2011 року стало вручення Військовій академії Бойового Прапору.

Бойовий Прапор Військової академії Полковник Клят згадав поіменно випускників 2014-2016 років, які загинули, захищаючи незалежність, територіальну цілісність нашої держави в зоні антитерористичної операції на сході країни і запропонував вшанувати хвилиною мовчання героїв.

Зі святим почуттям пошани до Бойового Прапора офіцери, сержанти і курсанти академії пройшли урочистим маршем.

В цей святковий день щиро вітаємо колектив Військової академії з Днем вручення Бойового Прапору. Бажаємо всім миру, здоров’я, наснаги, сімейного щастя і добробуту, нових звершень у відповідальній справі підготовки майбутніх офіцерів – гідних захисників нашої держави – України!

 

 

Рейтинг
9 голосів