Офіцери та викладачі Військової академії прийняли участь у психологічних тренінгахОфіцери структури роботи з особовим складом та викладачі кафедри гуманітарних та соціально-гуманітарних дисциплін Військової академії (м.Одеса) прийняли участь у 5-ти денних тренінгах з провідними фахівцями-психологами Республіки Хорватія присвячених питанням морально-психологічного забезпечення.

В ході практичних занять було розглянуто такі важливі аспекти військової психології як психологічна підготовка військовослужбовців до бою, етика війни, методики подолання стресових ситуацій та паніки на полі бою, методики профілактики алкоголізму та наркоманії на полі бою. Офіцери та викладачі отримали нові практичні навички щодо ліквідації наслідків бойового стресу та розвитку згуртованості військових підрозділів. Окремо було висвітлено питання операційної психологічної підготовки, роботі з полоненими. Крім того значну увагу було приділено методикам відновлення і ресоціалізації ветеранів війни.

По завершені тренінгів офіцерами та викладачами академії було отримано сертифікати про засвоєння навчальної програми з військово – психологічних методів.