04
лист.

Курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння познайомились зі справою життя самого Нельсона Мандели

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння познайомились зі справою життя самого Нельсона Мандели Курсанти 1-го курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння відвідали Одеську центральну міську бібліотеку імені І.Франка, де пройшло заняття про легендарну постать на політичній арені світу – Нельсона Манделу.

На занятті переглянули короткометражні документальні фільми про життя першого президента Південно-Африканської Республіки, який першим був обраним на повністю демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президенства був видатним борцем за апартеїдом і лідером Африканського Національного Конгресу (АНК). Був засуджений і ув’язнений за участь в підпільній збройній боротьбі. Ще навчаючись у коледжі молодих та натхненний юнак вступив в політичну боротьбу за права чорношкірих. У 1944 році, ледве отримавши спеціальність правознавця, брав участь у створенні молодіжної ліги Африканського національного конгресу. За внесок у розбудову демократичних засад та цінностей Нельсон Мандела удостоєний більше 20 нагород.

Заняття пройшло плідно, курсанти та керівництво бібліотеки залишились задоволеними.

«Впевнений, що розповідь про життєвий шлях особистості, яка сколихнула весь світ своєю справою та жагою зробити свою країну процвітаючою, залишить слід у курсантських душах та надихне їх бути відданими своїй країні, власним принципам та переконанням», – зауважив курсовий офіцер факультет ст. лейтенант Володимир Іванов.

Рейтинг
6 голосів