23
вер.

Завершила свою роботу Третя Всеукраїнська науково-практична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14433
  • Друк

001Сьогодні, 23 вересня 2016 року у Військовій академії (м. Одеса) завершила свою роботу Третя Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формуваньі правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи».

Захід очолив начальник Військової академії кандидат юридичних наук, генерал-майор ГУЛЯК Олег Вікторович.

У дводенній конференції проведено пленарне засідання на основну тему конференції та деталізоване обговорення проблемних питань у п’яти секціях.

Секція 1: Форми та способи застосування військових формувань і правоохоронних органів державипід час спільних дій. Актуальні проблеми та шляхи розвитку всебічного забезпечення військових формувань і правоохоронних органів під час спільних дій.

Секція 2: Актуальні проблеми та напрями розвитку озброєння, бойового екіпірування і військової техніки. Проблеми використання сучасних інформаційних технологій у воєнній сфер.

Секція 3: Актуальні проблеми морально-психологічного забезпечення бойових дій. Психологія посттравматичного оновлення. Проблеми підготовки і становлення військового фахівця.

Секція 4: Іншомовна складова як фактор забезпечення ефективності сектору безпеки держави.

Секція 5: Актуальні питання розвитку військової медицини (тактична медицина, військово-медична підготовка, біобезпека) у сучасних умовах. Стандарт «підготовка військовослужбовця з тактичної медицини» – імплементація та крок з наближення до стандартів НАТО. Роль волонтерського руху та громадських організацій у розвитку всебічного забезпечення підрозділів військових частин та становлення тактичної медицини в сучасних умовах.

Як відмітив у заключному слові начальник Військової академії генерал-майор ГУЛЯК О.В., мета конференції досягнута. Представники різноманітних організацій, які прийняли участь в конференції, мали змогу поділитися своїми надбаннями і розробками в оборонній сфері з колегами, обговорити існуючі проблеми та сумісними зусиллями напрацювати певні пропозицій та шляхи щодо їх вирішення.

 

Рейтинг
10 голосів