22
вер.

У Військовій академії (м. Одеса) розпочала роботу Третя Всеукраїнська науково-практична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14185
  • Друк

002Відповідно до плану наукової та науково-технічної діяльності на 2016 рік, сьогодні, 22 вересня 2016 року у Військовій академії (м. Одеса) розпочала роботу Третя Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи». Після реєстрації учасників конференції, о 10.00 відбулося урочисте відкриття зазначеного заходу. Захід відкрив начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк.

Метою конференції є пошук та удосконалення механізмів взаємодії між військовими формуваннями та правоохоронними органами держави в ході підготовки та ведення спільних дій.

До участі в роботі конференції запрошені наукові, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти, аспіранти, курсанти та студенти ВНЗ, представники громадських організацій, підприємств ОПК та волонтери.

За результатами реєстрації, для участі в конференції прибули представники понад сорокаорганізацій, наукових установ та вищих навчальних закладів з різних регіонів України, що значно більше ніж під час проведення минулорічної Другої Всеукраїнської конференції. Серед учасників конференції 15 докторів наук, 57 кандидатів наук, з них: 17 професорів, 40 доцентів,
18 старших наукових співробітників, п’ять заслужених діячів і лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України, а  також один заслужений винахідник України.

В ході конференції планується проведення виставки досягнень «Все для безпеки держави». На виставці будуть представлені зразки сучасного озброєння та ОВТ, які застосовують силові відомства України та нові розробки підприємств, організацій та вищих навчальних закладів.

Рейтинг
9 голосів