22
вер.

Перший день Третьої Всеукраїнської науково-практичної конференції

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13993
  • Друк

003У Військовій академії (м. Одеса) проводиться Третя Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи».

В конференції приймають участь представники понад сорокаорганізацій, наукових установ та вищих навчальних закладів з різних регіонів України.

Учасникам конференції запропоновано провести дегустацію обіду, який виготовлено курсантами факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення на обладнанні польового хлібного заводу та польових кухнях.

Після обіду учасникам конференції запропоновані навчальні місця з практичною демонстрацією занять, які проводяться з курсантами академії. Навчальне місце з тактичної медицини. Запропоновано практичне відпрацювання курсантами надання домедичної допомоги військовослужбовцям під час ведення бойових дій.

Навчальне місце: Бойова армійська система «Барс» і «Кросфіт. На даному навчальному місці курсанти академії продемонстрували порядок дій військовослужбовців на полі бою зі зброєю, ведення вогню з використанням перешкод, дії військовослужбовців зі зброєю під час бойових дій в парах.

Навчальне місце повітряно-десантна підготовка курсантів факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ. Курсантами продемонстровано порядок проведення тренувань у пунктах постійної дислокації з підготовки до здійснення стрибків з парашутом.

Навчальне місце: виставка «Все для безпеки держави». Виставка проводилася на стройовому плацу Військової академії, де понад п’ятнадцять підприємств і організацій представили свою продукцію в інтересах військових формувань та правоохоронних органів держави. На виставці представлені зразки сучасного озброєння та військової техніки, які застосовують військові формування та правоохоронні органи України та нові розробки підприємств, організацій та вищих навчальних закладів.

Рейтинг
10 голосів