10
вер.

Факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння – 1 рік

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15062
  • Друк

001

10 вересня 2016 року відбулися урочистості з нагоди святкування річниці створення факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння, на якому були присутні колишній начальник Сумського Вищого артилерійського командного училища генерал-майор артилерії Затонський Віктор Миколайович, заступники начальника академії, начальники всіх факультетів, керівний склад та особовий склад факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння. Заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Маслій Олег Миколайович привітав науково-педагогічний склад факультету зі святом та побажав успіхів в почесній справі навчання майбутніх офіцерів.

Факультет є одним з провідних факультетів Військової академії, який розпочав свою діяльність з 7 вересня 2015 року. На ньому готуються фахівці з ракетно-артилерійського озброєння. Завдяки професійному викладацькому складу факультету випускники спеціалісти РАО користуються попитом у Збройних Сил України, за свої висококваліфіковані здібності. Тому за підсумками навчання, військової дисципліни та служби військ за 2015-2016 навчальний рік факультет зайняв 2 місце у Військовій академії.

Під час урочистостей був оголошений святковий наказ начальника Військової академії про заохочення особового складу факультету, після чого всі присутніх привітав військовий оркестр академії.

Рейтинг
17 голосів