17
серп.

«Мудрість, шляхетність, відвага». У Військовій академії пройшли змагання учасників Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11397
  • Друк

001Протягом двох днів у Військовій академії змагались 25 команд, із загальноосвітні навчальні закладів всієї України.

Метою проведення гри є виховання юних патріотів України на засадах козацько-лицарської духовності, формування в підростаючого покоління патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків, які сьогодні є надзвичайно актуальні.

16 серпня джуристи відвідали профільні кафедри академії, познайомились з навчально-виховним процесом та умовами проживання курсантів, викладачі навчального закладу провели тренування до проведення стрільб та заняття з основ тактичної медицини. На плацу Військової академії пройшли змагання зі стройового вишколу та стройової пісні.

Потягом всього дня курсанти академії супроводжували рої учасників гри, надавали їм методичну допомогу на заняттях, розповідали про переваги навчання у Військовій академії та почесну професію військовослужбовця Збройних Сил України.

На завершення насиченого дня джуристи зустрілися з військовослужбовцями-учасниками АТО. Курсанти академії, представники всіх факультетів: молодший сержант Демченко Максим, молодший сержант Діхтяр Олег, молодший сержант Ноздряков Єгор, які мають бойовий досвід захисту державного суверенітету поділились своїми спогадами, розповіли свої історії. Неабияке враження на дітей справила розповідь капітана Галактіонова Максима – "кіборга" Донецького аеропорту.

17 серпня з учасниками гри «Джура» викладачі та інструктори академії провели заняття з виживання в екстремальних умовах, також діти випробували себе в стрільбі на полігоні Центру забезпечення навчального процесу Військової академії.

 

Рейтинг
13 голосів