10
серп.

У Військовій академії відбувся семінар з військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14691
  • Друк

00110 серпня 2016 року у Військовій академії було проведено семінар з військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України на тему: “Роль та місце сержанта (старшини) в організації бойової підготовки у військовій частині, забезпеченні підтримання належного рівня військової дисципліни”.

Учасники семінару – головні старшини військових частин та підрозділів Збройних Сил України обмінялись досвідом щодо підвищення ефективності роботи сержантського складу в підрозділах, обговорили нові підходи щодо участі сержантів (старшин) в організації та проведенні бойової підготовки. Головний старшина Збройних Сил України Косинський О.Ю. роз’яснив присутнім особливості нової системи підготовки сержантського та старшинського складу в Збройних Силах України.

Головний старшина Військової академії Кір'як В.П. виступив із пропозиціями щодо способів та методів покращення ефективності підготовки особового складу, впровадження досвіду набутого під час участі в антитерористичній операції та підходів щодо підготовки особового складу, які використовуються у країнах-членах НАТО.

Рейтинг
35 голосів
Теги: семінар