21
черв.

Поблизу Одеси майбутні офіцери перевірили морехідні якості штатної бронетехніки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13545
  • Друк

Поблизу Одеси майбутні офіцери перевірили морехідні якості штатної бронетехнікиКурсанти Військової академії під час занять з подолання водних перешкод, вперше в історії навчального закладу, виконали практичне водіння бойових машин на плаву на морській ділянці узбережжя.

Як розповів начальник кафедри бойового застосування озброєння та технічних засобів полковник Вадим Ярмолюк, досвід проведення антитерористичної операції, інших бойових дій сучасності та тактичних навчань свідчить про критичну необхідність виучки особового складу в подоланні водних перешкод. Саме тому, курсанти, як майбутні командири підрозділів, повинні уміти організовувати підготовку машин, відповідно навчити особовий склад та впевнено управляти підлеглими як на суші, так і на воді.

Заняттям передувала тривала та ретельна підготовка – проведена інженерна розвідка ділянок входу та виходу з води, підготовлено техніку до подолання водної перешкоди, на водній станції Центру забезпечення навчального процесу Військової академії, організовано рятувальну та евакуаційну команди, медичну службу тощо.

Поблизу Одеси майбутні офіцери перевірили морехідні якості штатної бронетехнікиПід час практичного водіння бойових машин на плаву переважна більшість курсантів продемонстрували хорошу техніку подолання водної перешкоди та впевнені навики маневрування бронетехнікою на плаву.

Також полковник Вадим Ярмолюк зазначив, що в організації заняття з подолання водних перешкод саме на морі є певні особливості. Зокрема, солона вода чинить негативний вплив на техніку, тому й готувати її слід значно ретельніше, а безпосередньо виконання вправи залежить від погодних умов –водіння бойових машин на плаву допускається при хвилюванні моря до двох балів.

Слід зазначити, що набутий під час занять досвід стане в нагоді не лише курсантам, а й командному і викладацькому складу академії, адже з нового навчального року розпочнеться підготовка офіцерів для підрозділів морської піхоти Збройних Сил України.

Рейтинг
14 голосів