21
черв.

Майбутні офіцери Збройних Сил України здають комплексний державний екзамен та захищають кваліфікаційні роботи на присвоєння ступеню «бакалавр»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14181
  • Друк

001У курсантів четвертого курсу факультетів підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення і підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння триває здача комплексного державного екзаменута захист кваліфікаційних робіт.

В ході підготовки до екзаменів майбутні офіцери активно використовували можливості консультаційних пунктів кафедр академії для отримання необхідної інформації.

ДМайбутні офіцери Збройних Сил України здають комплексний державний екзамен та захищають кваліфікаційні роботи на присвоєння  ступеню «бакалавр»ля визначення відповідності курсантів кваліфікаційним вимогам з військово-професійної підготовки,оцінювання їх теоретичних знань й практичних навичокдо складу державної екзаменаційної комісії призначені представники військових структур-замовників на чолі з заступником начальника Центрального ракетно-артилерійського управління озброєння Збройних Сил України полковником Андрієм Марусяком, а також кращі викладачі академії, які мають великий досвід практичної та викладацької діяльності й можуть оцінити знання і здібності випускників авторитетно і об'єктивно.

Варто зазначити, що до здачі комплексного державного екзамену та захисту кваліфікаційних робіт майбутні офіцери повністю виконали навчальні плани і програми, пройшли практичну підготовку з будови експлуатації та ремонту ракетно-артилерійского озброєння, автомобільної техніки в польових умовах. Не менш важливими для курсантів стало військове стажування на державних підприємствах Міністерства оборони України, арсеналах, базах та складах ракетно-артилерійского озброєння, а також у військових частинах та у складі підрозділів в зоні АТО.

Вже після здачі державного екзамену зі спеціальних дисциплін та захисту кваліфікаційних робіт старшокурсникам буде присвоєно ступінь «бакалавра».

(Фото В.Журавльов,
С.Даніленко)

Рейтинг
10 голосів