13
черв.

Військові інструктори з Канади проводять курси з матеріально-технічного забезпечення для майбутніх офіцерів Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15205
  • Друк

Військові інструктори з Канади проводять курси з матеріально-технічного забезпечення для майбутніх офіцерів Збройних Сил УкраїниНа базі Військової академії, під керівництвом канадських військовослужбовців, триває курс для майбутніх спеціалістів з матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України. До занять залучені курсанти випускних курсів факультетів підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, ракетно-артилерійського озброєння, а також професорсько-викладацький склад академії.

Протягом трьох тижнів канадські інструктори проведуть тренінги присвячені модернізації логістики, а також організації та проведення логістичних операцій в арміях країн Північно-Атлантичного альянсу. Курсові заняття проводяться в формі модулів, які дають можливість ознайомити курсантів зі стандартами логістичного забезпечення НАТО, питаннями які стосуються транспортування, постачання, технічного обслуговування, планування та координації матеріально-технічного забезпечення.

За словами командира спільної оперативної групи – Україна підполковника Тімоті Арсено для проведення порівняльного аналізу матеріально-технічного забезпечення забезпечення військових частин Збройних Сил України із міжнародними стандартами організації та проведення логістичних операцій у вивченні курсу також приймають участь й викладачі кафедри тилового забезпечення Військової академії.

Військові інструктори з Канади проводять курси з матеріально-технічного забезпечення для майбутніх офіцерів Збройних Сил України- У нас склалася досить ефективна взаємодія з нашими партнерами в Україні щодо запровадження сучасної системи логістичного забеспечення в українському війську тож ми маємо можливість адаптувати наші навчальні програми до потреб військового навчального закладу в Одесі. Перші дні проведення курсів показали, що курсанти цього вишу мають досить високу професійну підготовку. Саме ці молоді люди вже незабаром будуть проводити зміни у військах. За ними майбутнє Збройних Сил України, - розповів підполковник Тімоті Арсено.

Своєю чергою начальник кафедри тилового забезпечення полковник Денис Лісовенко зазначив, що успішне вирішення важливих і складних завдань служби МТЗ щодо безперебійного забезпечення військ продовольством, паливо-мастильними матеріалами, майном, своєчасного і якісного приготування їжі, підвозу і зберігання продуктів харчування, лазне-прального обслуговування в польових умовах можливо виконати тільки за належної підготовки фахівців матеріально-технічного забезпечення, вона повинна відповідати міжнародним стандартам, реаліям сьогодення.

- Безумовно, подібні навчальні заходи за участю військових фахівців країн партненерів дозволяють курсантам поповнили свої знання, визначили головні орієнтири в своїй повсякденній діяльності. У підсумку майбутні офіцери впевнено впораються з поставленими завданнями, - підкреслив офіцер.

 

Рейтинг
30 голосів