06
черв.

Майбутні офіцери привітали представників четвертої влади

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15303
  • Друк

Майбутні офіцери привітали представників четвертої владиВ академії відбулася інформаційно-патріотична акція «Підтримай українське військо словом» за участю журналістів та військовослужбовців.

На честь Дня журналіста Військова академія (м. Одеса) гостинно відчинила свої двері для представників засобів масової інформації.

На початку заходу запрошені журналісти ознайомилися зі спорядженням та парашутними системи «крилатої піхоти». Потім майбутні офіцери продемонстрували журналістам прийоми та вправи зі зброєю. В якості сюрпризу курсанти провели з представниками ЗМІ майстер-клас з рукопашного бою.

Продовженням сумісного заходу стала зустріч журналістів з керівництвом навчального закладу. Виконуючий обов'язки начальника Військової академії полковник Сергій Пальчик висловив переконання, що подібні інформаційні заходи сприяють налагодженню тісної взаємодії між захисниками Батьківщини та представниками ЗМІ, а також прозорому висвітленню життєдіяльності військового вишу. На честь професійного свята – Дня журналіста представникам одеських ЗМІ було вручено почесні грамоти.

- Сьогодні ми вітаємо вас з професійним святом, і дякуємо за те, що ви чесно і сумлінно розповідаєте суспільству про найголовніші і актуальні події. Дякуємо вам за чесність, об'єктивність і принциповість, - зазначив полковник Сергій Пальчик.

У свою чергу, нагороджені відзначили, що Збройні Сили України стали максимально відкритими для суспільства. Така відкритість істотно підвищує рівень довіри до них суспільства, це дозволяє об'єктивно і оперативно доносити до аудиторії найактуальнішу інформацію про життєдіяльність військ.

Рейтинг
21 голосів