02
черв.

Офіцери та курсанти академії влаштували дітям з військових родин справжнє свято

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15913
  • Друк

Офіцери та курсанти академії влаштували дітям з військових родин справжнє свято«Наші діти – майбутнє України» саме під такою назвою в академії відбулася благодійна акція спрямована на підтримку дітей військовослужбовців з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Офіцери та курсанти академії влаштували дітям з військових родин справжнє свято

Військовослужбовці влаштували для дітлахів з військових родин, справжнє свято з веселим концертом, цікавими конкурсами і врученням подарунків. Хлопчики та дівчатка разом з офіцерами та курсантами взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті, в змаганнях з дартсу та боулінгу, розбираннітазбиранні автомата.

Завершився святковий захід концертним виступом артистів військового оркестру, які виконали разом з юними музикантами улюблені дитячі пісні, присвячені початку літніх канікул.

Цей благодійний захід підкреслив важливість турботи про дітей військовослужбовців, яка обов’язково сприятимевихованню юного покоління, майбутніх захисників Батьківщини. Адже життя, не питаючи, виховує в них змалку самостійність й чітке розуміння нелегкої військової служби. Більш того, існує висока ймовірність, що діти військових продовжать сімейні династії, зануряться в цей звичний з їхнього дитинства світ, ставши вже дорослими.

Рейтинг
28 голосів