30
трав.

Армія має талант!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11952
  • Друк

Армія має талант!29 травня, вперше за історію Військової академії, пройшов конкурс талантів серед наших курсантів. Конкурсні змагання проходили за 5 номінаціями: вокал соло, вокал група, хореографія, декламування віршів або прози, та командні КВНівські змагання у жанрі СТЕМ – студентській театр естрадних мініатюр за темою «Молодь обирає здоров’я».

Конкурс судило поважне журі у складі: солістки оркестру Військової академії, заслуженої артистки України Анни Галузинської, солістка хореографічної групи оркестру Військової академії Олени Хряпіної, викладача української мови і літератури кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Тарасенко Оксани Дмитрівни. Журі очолила ТВО заступника начальника академії по роботі з особовим складом майор Якобчук Лариса Олександрівна.

Треба відзначити, що таких емоційно-експресивних переживань від вболівальників не очікував ніхто. Біла зала потрясалася від овацій, гучної підтримки та щирих криків «Браво!». Курсанти не приховували щирий сміх від виступу КВНовських команд. Хтось, навіть, у виступах впізнав себе, своїх сокурсників, викладачів і старшин. Дуже гучно підтримували глядачі всіх курсантів, незалежно, які факультети вони представляли. Адже рівень самодіяльної творчості був представлений на дуже високому естетичному рівні.

Але складніше за всіх виявилося членам журі, які дуже багато часу, після завершення конкурсної програми, визначало переможців. І це не дивно, адже всі, хто завітав на свято креативу, натхнення й гумору, не сподівалися на майстерність такого рівня.

Армія має талант!У п’яти номінаціях було визначено 5 переможців і ними, за рішенням членів журі стали:

в номінації «Вокал, соло» - курсант факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Денис Мусієнко;

в номінації «Вокал, група» - дует «Натхнення» факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння курсанти Анастасія Бугайчук і Богдан Романишин;

в номінації «Хореографія» - курсант факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Павло Іващенко;

в номінації «Декламування віршів (прози)» - курсант факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Дмитро Герман;

в номінації «КВК, стем «Молодь обирає здоров’я!» - команда факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення «ТИГР».

За загальними підсумками переможців у кожній номінації був визначений факультет – Переможець! І ним став - факультет підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення! Щиро вітаємо розвідників-переможців!

Бажаємо всім, щоб цей конкурс став щорічною творчою традицією у Військовій академії. Адже всі переконалися, що серед курсантів багато творчих особистостей!

Рейтинг
13 голосів