24
трав.

Одеські школярі та ліцеїсти ознайомилися з особливістю військової професії у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13738
  • Друк

Одеські школярі та ліцеїсти ознайомилися з особливістю військової професії у Військовій академіїКурсанти Військової академії м. Одеса провели для одеської молоді День відкритих дверей. Під час перебування у військовому виші майбутні офіцери провели зі школярами та ліцеїстами заняття зі стройової і вогневої підготовки. Гості ознайомилися з умовами життя і побуту курсантів, а також зразками сучасного озброєння і військової техніки.

Не менш цікавим для молоді стали практичні заняття з тактичної та фізичної підготовки. Юнаки навчилися віддавати військове вітання, стройові прийоми, повороти в русі і на місці, долати смугу перешкод, розбирати і збирати стрілецьку зброю.

Для більш тісного знайомства з особливостями професії офіцера Високомобільних десантних війск для школярів та ліцеїстів було організовано відвідування повітряно-десантного навчально-тренувального комплексу.

За словами доцента кафедри тактики Військової академії м. Одеса полковника Юрія Лісниченка кожен абітурієнт повинен усвідомлювати, яку відповідальність він бере на себе коли одягає курсантські погони.

- Наш навчальний заклад чекає на молодих людей, які мають почуття відповідальності, колективізму, хоробрості, ініціативності, а ще справжніх патріотів України. Саме ці риси сприятимуть виконанню військового обов'язку, завзято вдосконалювати свої вміння та навички, а також бути готовим у будь-яку хвилину стати на захист Батьківщини, - підкреслив офіцер.

Рейтинг
10 голосів