22
трав.

Невідомі сторінки АТО – поява сучасних героїв

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9973
  • Друк

Невідомі сторінки АТО – поява сучасних героївКурсанти 1 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно – артилерійського озброєння Військової академії, учасники АТО - сержант Прокопович Є.П. та старший солдат Бурлака І.О., 21 травня 2016 року прийняли участь у презентації книги Валерія Макєєва, волонтера, громадського діяча, який за досить дивних обставин влітку 2014 року потрапив у полон «ЛНР», жив у нелюдських умовах полону і навіть спромігся написати про це книгу. Книга називається «100 днів полону, або позивний «911».

Невідомі сторінки АТО – поява сучасних героївВійськовослужбовці, які самі пройшли пекло Савур-Могили та Донецького аеропорту, були вражені історією Валерія Макєєва. «100 днів полону, або позивний «911»— це не просто історія в’язня «ЛНР», це життєві переживання на тему, як залишатись людиною у нелюдських умовах, витерпіти страждання полону і до кінця залишатися вірним своїй державі та народу.

Курсанти внутрішньо через себе пропустили переживання автора. Особливо їх вразила розповідь про те, що в одному з підвалів, де тримали Макєєва, замість ганчірки лежав український прапор. Це було щось на зразок традиції, якої дотримували проросійські бойовики. Хто переступав прапор, отримував прикладом у спину. Однак, отримуючи фізичні тортури та моральний тиск, він жодного разу не наступив на український стяг.

Наприкінці заходу, Валерій Макєєв подякував курсантам та висловив слова підтримки військовослужбовцям за захист Батьківщини, а також сподівання про подальшу співпрацю та надію на те, що найближчим часом здійснить подібну презентацію у Військовій академії для інших курсантів.

Рейтинг
4 голосів