13
трав.

Вихованці Київського військового ліцею імені І. Богуна – в гостях у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13269
  • Друк

Вихованці Київського військового ліцею імені І. Богуна – в гостях у Військовій академії За доброю щорічною традицією Військову академію відвідують вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна, які розглядають для себе можливість здобути в майбутньому вищу світу та отримати військову професію. Вихідною позицією заходу стала Георгієвська зала, де для близько сорока гостей відповідальний секретар приймальної комісії академії майор Андрій Боярський розповів про терміни, особливості вступу та відбору на навчання, специфіку навчального процесу та перелік військових спеціальностей, а також роз’яснив алгоритм подачі документів до приймальної комісії. Надалі організатори заходу ознайомили ліцеїстів з понад столітньою історією та сьогоденням Військової академії, умовами навчання, навчально-матеріальною та побутовою базою, перспективами здобуття військової освіти.

Треба відзначити, що супроводжували наших гостей колишні випускники Київського ліцею, сьогоднішні курсанти академії. У супроводі курсантів юнаки відвідали основні кафедри, лабораторії, казарми та музей навчального закладу, спробували свої сили на тренажерних комплексах, дослідили основні зразки військової техніки та озброєння.

Упродовж візиту курсанти, офіцери та викладачі академії відповіли на численні запитання гостей, поділились особистим досвідом та враженнями від навчання та проходження військової служби.

Рейтинг
14 голосів
Теги: гості