27
квіт.

У Військовій академії вшанували героїв, які зупинили ядерну стихію Чорнобиля

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
 …Хто квітень наш отак підступно зрадив,
Що стільки горя, аж рида весна?
І хто тепер такій біді зарадить?!
Щоб жив Дніпро і щоб жила Десна…
                                                        Д. Павличко

30 років минуло з того часу, як стався потужний вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС – що став однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики.

За участі Голови об’єднання вищих офіцерів м.Одеси генерал-майора у відставці МІНАСОВА Володимира Самсоновича у Військовій академії пройшов Міжвузівський тематичний вечір з нагоди 30х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС. У заході приймали участь студенти Одеського політехнічного університету, Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та курсанти Військової академії.

Поважними гостями цього заходу були ліквідатори аварії та безпосередні учасники тих жахливих подій: генерал-майор у відставці ГРИНЧЕНКО Леонід Дорофейович, генерал-майор у відставці МИХАЙЛЕЦЬ Антон Васильович, а також генерал-майор у відставці СОЛОГУБ Віктор Васильович. Гості розповіли про свою роль в тих подіях, поділилися зі слухачами своїм досвідом, навели справжні прилади героїзму та відваги.

Трагедія і подвиг Чорнобиля сколихнули світ, викликали до життя хвилю милосердя, бажання мільйонів людей допомогти перебороти спільну біду. В район горя вдень і вночі прибували робітники, інженери, вчені, спеціалісти різних галузей народного господарства, співробітники органів внутрішніх справ, державної безпеки, прокуратури, військовослужбовці Збройних Сил.

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу….

Рейтинг
7 голосів
Теги: Без тегів