21
квіт.

Захист Вітчизни – почесна чоловіча справа

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14262
  • Друк

Захист Вітчизни – почесна чоловіча справа20 квітня 2016 року військовослужбовці – учасники АТО факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії капітан Віктор Пізінцалі та сержант Євген Прокопович, на базі Одеської спеціалізованої школи № 59 Олімпійського резерву, прийняли участь у навчально-методичному семінарі за темою: «Дії солдата в бою у складі бойових груп».

Захист Вітчизни – почесна чоловіча справаПід час семінару відбулися зустрічі військових з учителями предмету «Захист Вітчизни» міських шкільних навчальних закладів, у ході якого розповіли про свій бойовий досвід в зоні проведення АТО.

Крім цього, капітан Віктор Пізінцалі виступив перед слухачами за темою «Гібридна війна. Її сутність та способи ведення», а сержант Євген Прокопович розповів про свою участь в обороні Донецького аеропорту. Після його розповіді учасники семінару задали Євгену багато запитань, що підтвердило велику повагу українців до «кіборгів» та подій, які 242 дні точилися навколо видатного аеропорту.

Організатори семінару оголосили слова вдячності керівництву Військової академії за надану допомогу та висловили сподівання на подальшу співпрацю у військово-патріотичному вихованні школярів для затвердження в їх свідомості поваги до національних і військових традицій, гордості за державу, віри в її процвітання, згуртування молодого покоління навколо ідеї незалежності України.

Рейтинг
11 голосів
Теги: гості