15
квіт.

У Військовій академії пройшов тематичний вечір з нагоди другої річниці початку АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13787
  • Друк
У Військовій академії пройшов тематичний вечір У цій війні в нас є лише єдиний шлях:
Перемогти. І рано чи пізно ми пройдемо ним.
Ми переможемо!

14 квітня для особового складу Військової академії пройшов тематичний вечір-реквієм з нагоди другої річниці початку антитерористичної операції на сході нашої країни, в якому прийняли участь солісти військового оркестру академії, вокально-інструментальний ансамбль факультету ПС ВРтаСпП, курсанти 1 курсу Анастасія Бугайчук і Олеся Шпак, колектив естрадно-сучасної хореографії «Worldofdance» та зразковий колектив сучасної хореографії «Фантазія».

Розглянули основні – знакові події та операції в ході проведення АТО, згадали перші бої під Савур-Могилою – стратегічно важливий об’єкт в Донецькій області, героїчну оборону та визволення міст Слов’янська, Краматорська, Лисичанська та інших.

Особливу увагу ведучі приділили висвітленню Рейду підрозділів 95 окремої аеромобільної бригади по тилах противника та створення коридору для виходу з оточення підрозділів на кордоні.

Згадали і бої за Іловайськ та Дебальцево, як одні з найскладніших серій багатоетапних бойових операцій у новітній історії. Розповіли і про «кіборгів», українських захисників Донецького аеропорту, які в нереальних умовах проявили героїзм та мужність.

Окремо назвали прізвища військовослужбовців академії: курсантів і постійний склад за участь в цих жахливих подіях в житті нашої країни, багато з них за проявлену незламність духу та стійкість нагороджені державними відзнаками. Глядачі заходу гучними оплесками вітали учасників АТО, які були присутні в залі за участь в перелічених подіях на Сході нашої країни.

У Військовій академії пройшов тематичний вечір Серед військовослужбовців Військової академії понад 273 учасників АТО. За проявлені жертовні вчинки, в ході виконання завдань в зоні антитерористичної операції, один з наших випускників нагороджений орденом Данила Галицького, 13 випускників – орденом «За мужність» третього ступеню, шестеро – орденом Богдана Хмельницького першого та другого ступенів, 78 - орденом Богдана Хмельницького третього ступеня.

За виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності і незалежності України 8 випускників одеської військової школи присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка»

З болем у серці всі присутні згадали випускників Військової академії, які до кінця виконали свій військовий обов’язок в зоні проведення АТО і загинули: випускники 2014 року – лейтенанти Віктор Ковальчук, Олег Довгий, Олександр Шаповал і випускник 2015 року - Богдан Ліщинський.

Герої наші – не вмирають!
Вони для нас – завжди живі!
Немов лелеки відлітають
У невідомі нам краї…
 
Герої наші – не вмирають!
Вони для нас – завжди живі!
Героїв люди пам’ятають!
Для нас вони – немов святі!

(Л.О.ЯКОБЧУК)

 

Рейтинг
14 голосів