12
квіт.

Візит академічного керівництва Військового університету технологій (м. Варшава)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13523
  • Друк

Візит академічного керівництва Військового університету технологій (м. Варшава)З 3 по 8 квітня Військову академію (м. Одеса) відвідала делегація від Військового університету технологій (м. Варшава) на чолі з керівником департаменту розвитку польського вишу паном Піотром Сієжкі. Цей візит відбувся в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (Програма DEEP – DefenseEducationEnhancementProgram) з ініціативи польської сторони.

Для довідки. Військовий університет технологій (Wojskowa Akademia Techniczna) є одним з провідних вищих навчальних закладів Республіки Польща. В ньому навчається більше 1100 курсантів та понад 9000 студентів, професорсько-викладацький склад налічує 911 професорів, докторів та кандидатів наук. Військовий університет технологій має визнані в світі значні досягнення в сфері механіки, хімії, електроніки та комп’ютерних наук, оптики, лазерних технологій та багатьох інших сферах. На даний час університет підтримує зв’язки та реалізує спільні проекти з багатьма державними та приватними навчальними та науковими установами більш як 30 країн світу, в тому числі Австралії, Великої Британії, Канади, США, Франції та інших лідерів науки, техніки та вищої освіти.

Візит академічного керівництва Військового університету технологій (м. Варшава)Початком співпраці між Військовою академією (м. Одеса) та Військовим університетом технологій (м. Варшава) став візит української делегації, до складу якої входили представники Військової академії, до Варшави в 2014 році. Тоді були встановлені перші контакти між навчальними закладами, знайдені шляхи для подальшого співробітництва в галузі військової освіти та науки, відбувся обмін досвідом підготовки спеціалістів з логістики та ракетно-артилерійського озброєння.

Візит польської делегації до Одеси став логічним продовженням кооперації між Військовою академією та Військовим університетом технологій. Його результатом стали домовленості щодо підписання угоди про подальшу співпрацю в галузі науки та освіти, скоординовано подальшу спільну участь в Програмі НАТО DEEP та обговорено можливості для більш широкої взаємодії між навчальними закладами. Також було сплановано навчання науково-педагогічних представників кафедри тилового забезпечення факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) у Військовому університеті технологій (м. Варшава).

Рейтинг
11 голосів
Теги: гості