22
бер.

На факультеті підготовки офіцерів запасу відбулась Міжвузівська нарада

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13821
  • Друк

На факультеті підготовки офіцерів запасу відбулась Міжвузівська нарада У Військовій академії на факультеті підготовки офіцерів запасу пройшла Міжвузівська нарада з представниками вищих навчальних закладів м. Одеса.

На нараді виступив начальник Військової академії генерал-майор Гуляк Олег Вікторович. У своєму виступі він звернув увагу на необхідність удосконалення військової підготовки громадян України з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції на сході України та збільшення практичної складової навчання, особливо при проведенні комплексних практичних занять з вивчення первинної військово-професійної підготовки.

У ході наради обговорювались питання організації військової підготовки студентів вищих навчальних закладів м. Одеси, які виявили бажання навчатись на факультеті підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса).

Представники ВНЗів відвідали музей Військової академії, в якому ознайомились з історією та бойовими традиціями військового закладу, а також відвідали заняття зі студентами на кафедрі військово-технічної підготовки.

За результатами роботи Міжвузівської наради було прийнято рішення щодо активізації інформаційно-агітаційної, виховної роботи серед студентів вищих навчальних закладів для вступу на факультет підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса).

Рейтинг
10 голосів
Теги: гості