21
бер.

У Військовій академії пройшов цикл інформаційних заходів щодо соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14320
  • Друк

 До проведення заходу запросили помічника начальника академії з правової роботи – майора юстиції Романюка А.С., ТВО помічника начальника академії з фінансово-економічної роботи – начальника служби лейтенанта Горішок М.Б., заступника начальника відділу особового складу та стройового капітана Мікрюкова І.С. та представника Південного територіального управління військової служби правопорядку підполковника Подрушняка В.В.

Особовий склад академії поінформували про основні найбільш актуальні питання пов’язані з проходженням військової служби та соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей. Зокрема, про нарахування грошового забезпечення, виплати винагород, у тому числі, премій; про порядок використання і списання речового майна, притягнення військовослужбовців до матеріальної відповідальності; про звільнення та переміщення по службі.

Запитання, які виникали у ході виступів свідчать про доцільність проведення даних заходів та їх актуальність.

Представник ВСП окремо зупинився на роз’ясненні негативних наслідків надмірного вживання спиртних напоїв, що призводить до загибелі, тяжких поранень (травмувань) військовослужбовців, зокрема в зоні проведення АТО та довів алгоритм дії командира підрозділу щодо складання протоколів про адміністративні військові правопорушення.

Рейтинг
6 голосів
Теги: офіцери