18
бер.

У Військовій академії відбувся 2-ий етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

У Військовій академії відбувся 2-ий етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика15 березня 2016 року у Військовій академії (м. Одеса) на високому рівні було проведено 2-ий (підсумковий) етап XVIМіжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Конкурсні роботи писали курсанти, які здобули перемогу у першому етапі: солдат Гордієнко Сергій Юрійович, курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ і солдат Марущак Микола Володимирович, курсант 1 курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення.

Викладач, Оксана Дмитрівна Тарасенко повідомила наступне: «Учасники 2-го підсумкового етапу конкурсу наполегливо відпрацьовували завдання різного рівня складності. Вихованці вкотре вразили умінням грамотно та цікаво розкривати тему власного висловлення. Конкурсні роботи будуть перевірятися та оцінюватися складом журі на базі Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

Варто додати, що кожен вище зазначений курсант, нагороджений за участь у 1-му етапі Лігою українських меценатів ДИПЛОМОМ ПЕРЕМОЖЦЯ.

Впевнена, що курсанти гідно представлять наш вищий військовий навчальний заклад на державному рівні і отримають призові місця!».

Рейтинг
11 голосів