Курсанти факультету військової розвідки продовжують дивувати своїм мистецтвомНа факультеті підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення вже давно склався вокально-інструментальний ансамбль, який є постійним учасником, не тільки свят у Військовій академії. Курсанти приймають активну участь в міських заходах тощо. На цей раз колективи культурно-просвітницького центру КОЗАК-ЦЕНТР, що діє при музеї історії розвитку українського козацтва, разом з громадською організацією «Інтелектуальний форум» запросили хлопців стати учасником літературно-музичного свята «Шевченківські зустрічі» на честь 202-ої річниці від Дня народження Тараса Шевченка на базі літературного музею.

В заході також прийняли участь колективи КОЗАК-ЦЕНТРУ (Народний козацький хор «Козацьке коло», «Зоряни» ), представники Всеукраїнського центру болгарської культури та закладів освіти (Юридичний ліцей, Ніка, Рішельєвський ліцей, музична школа №4, спеціалізована музична школа Столярського, громадськість міста.

13 березня, в неділю, на території Одеського міського ярмарку культурно-просвітницький центр «КОЗАК-ЦЕНТР» провів традиційний фестиваль «МАСЛЯНА НА ДЕРИБАСІВСЬКІЙ». В рамках фестивалю пройшов конкурс на кращі млини, відбулася яскрава концертна програма, козацькі забави, ярмарок майстрів.

Курсанти факультету військової розвідки продовжують дивувати своїм мистецтвомНа фестивалі показали своє мистецтво та привітали всіх з Масляною колективи КОЗАК-ЦЕНТРУ: Одеський козачий хор «КОЗАЦЬКЕ КОЛО», ансамбль «Зоряни», Тріо «Чарівниці», зразковий хореографічний колектив Діти планети, солісти музичної студії MUSIC JOY, ансамбль Весняночка. Прикрасою цих заходів також стали виступи вокально-інструментального ансамблю курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії до складу якої входять: сержант Максим Васильєв, молодший сержант Василь Бабич, солдат Владислав Шендерей, солдат Денис Мусієнко. На «Шевченківській зустрічі» курсанти виконували видатний вірш Тараса Григоровича Шевченка «Заповіт» в пісенній обробці, яку створив гітарист колективу Василь Бабич. Також військовослужбовці виконали авторську пісню «Україна», яку написали вокаліст і піаніст гурту. На Дерибасівській курсанти виконували пісні багатьох популярних музичних колективів: Океану Ельзи, Гурту Тік, Кузьми.

Виступи наших курсантів всі бажаючі можуть переглянути на ютюбі під назвою «B4G», адже з кожним днем стає все більше прихильників цього креативного курсантського гурта. І треба зазначити, що всі учасники музичного колективу встигають не тільки займатися музикою, але й показують дуже високі результати в навчанні і спорті. Так тримати, хлопці!