12
бер.

«Ти будеш вічно жити» до 202 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15813
  • Друк

«Ти будеш вічно жити» до 202 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка11 березня 2016 року у Військовій академії за участі представників Центральної міської бібліотеки імені І.Франка пройшов тематичний вечір до 202 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка та 145 річниці від дня народження Л. Українки.

Для курсантів академії виступали артисти Одеської державної філармонії – майстер художнього слова, лауреат літературних премій Лариса Олександрівна Хонич та лауреат національного музичного конкурсу (Бандура) Катерина Матвіїв.

Артисти презентували літературно-музичні композиції «Садок вишневий коло хати…» та «Ти будеш вічно жити…», розповіли про життєвий шлях та творче становлення Т.Шевченка як художника та поета. Декламували твори поетеси Лесі Українки, окремо зупинились на її спогадах про перебування на узбережжі Чорного моря – в місті Одеса.

Розповіді доповнювались піснями на вірші Кобзаря та українськими народними мелодіями у супроводі бандури, що підкреслило національні надбання та творчі здобутки нашого народу.

Рейтинг
17 голосів