07
бер.

Курсанти-десантники поєднують теорію з практикою ведення бойових дій

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14278
  • Друк

Курсанти-десантники поєднують теорію з практикою ведення бойових дійВ Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) курсанти Факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ під час польового виходу упевнено трансформують здобуті знання у практичні навики.

Цього разу керівництвом навчального закладу акценти полігонних занять для майбутніх офіцерів крилатої піхоти поставлено на вдосконаленні вогневої підготовки, водінні бойових машин та тактиці дій підрозділів.

Зокрема, під час навчальної вправи з водіння БТР-80 курсанти вчилися долати основні види перешкод, які можна зустріти в районі ведення бойових дій – колійні проходи в мінних полях, ділянки із різноманітними загородженнями, круті спуски та підйоми, мости та протитанкові рови тощо.

Курсанти-десантники поєднують теорію з практикою ведення бойових дійВ ході тактичних занять десантники не лише відточують бойові навики, а й вчяться діяти в ролі командирів відділень та взводів, самостійно приймаючи рішення та організовуючи дії підлеглих вогневих та штурмових груп.

Варто зазначити, що задля максимального наближення до реальних умов окремі тактичні теми відпрацьовуються на залишках оборонних споруд берегової артилерійської батареї часів Другої світової війни, розташованих на території полігону.

Як розповів курсант другого курсу молодший сержант Владислав Врублевський, для нього з товаришами заняття в полі допомагають як перевірити власну витривалість та готовність до продовження військової кар’єри, так і навчитися в реальних умовах застосовувати постулати військових дисциплін.

Особливий інтерес у курсантів під час польового виходу викликають нові елементи, впроваджені у навчальний процес на основі досвіду, здобутого воїнами в боях на сході країни.

Рейтинг
15 голосів