27
лют.

У Військовій академії відбувся черговий випуск молодих офіцерів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14999
  • Друк

У Військовій академії відбувся черговий випуск молодих офіцерівБлизько 150 випускників Військової академії (м.Одеса) під час урочистої церемонії на плацу навчального закладу отримали дипломи про здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» і «магістр». Серед них – шестеро лейтенантів, які наполегливим навчанням та сумлінною службою здобули золоті медалі та дипломи з відзнакою.

Вітаючи 145-й випуск офіцерів із успішним завершенням навчання, начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк закликав лейтенантів гідно і з честю продовжити справу попередніх випусків академії. Адже серед випускників навчального закладу – восьмеро Героїв України, сотні офіцерів за героїзм та самовідданість під час захисту суверенітету та територіальної цілісності країни нагороджено державними та відомчими відзнаками.

- Бажаю Вам стати зразком офіцерських чеснот та щиро дбати про свою Батьківщину, - підсумував генерал-майор Олег Гуляк.

Голова Державної екзаменаційної комісії командувач Високомобільних десантних військ Герой України генерал-майор Михайло Забродський у своєму виступі наголосив на тому, що навчання та випуск – це уже історія, а завтра багатьох молодих офіцерів чекають бойові частини, війна і фронт.

У Військовій академії відбувся черговий випуск молодих офіцерів- Завжди пам’ятайте, що від ваших рішень залежатиме не лише успішне виконання завдань, а й життя і здоров’я підпорядкованого особового складу, тож любіть і поважайте простого солдата, на якого лягає весь тягар війни, постійно вдосконалюйтесь та черпайте досвід з повсякденного життя, - наголосив генерал-майор Михайло Забродський.

Під час церемоніалу випускники отримали дипломи, поклялись дотримуватись Кодексу честі офіцера Збройних Сил України, попрощались з Бойовим прапором академії та востаннє у складі своїх курсантських підрозділів пройшлись урочистим маршем.

По завершенні церемонії оркестр навчального закладу виконав для гостей пісенно-стройову композицію, молоде поповнення офіцерського корпусу вітчизняного війська привітали рідні та близькі, викладачі та військові наставники, ветерани військової служби.

Варто зазначити, що серед цьогорічних випускників Військової академії понад 80 чоловік уже мають практичний досвід виконання завдань на сході країни. Дипломи про здобуття вищої освіти також отримали 6 майстрів спорту, 2 чемпіони світу з рукопашного бою, близько двох десятків лейтенантів підуть у війська зі спеціальним званням «Інструктор з повітрянодесантної підготовки».

Рейтинг
21 голосів
Теги: випуск