26
лют.

У Військовій академії пройшла урочиста остання вечірня перевірка випускників 2016 року

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14588
  • Друк

У Військовій академії пройшла урочиста остання вечірня перевірка випускників 2016 рокуВже за традицією, яка склалася у Військовій академії протягом останніх років, на меморіалі «Крила Перемоги» пройшов урочистий ритуал останньої вечірньої перевірки випускників 2016 року.

Начальники курсів в останній раз перевірили свій підлеглий особовий склад і урочисто здали книги вечірньої перевірки начальнику відділу особового складу та стройового. Начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк подає команду: «До вручення лейтенантських погонів приступити!». І ось вона довгоочікувана мить для випускників!

Курсанти роти почесної варти виносять для вручення курсантам – випускникам «лейтенантські погони». Начальники факультетів, кафедр проводять урочисте вручення, таких омріяних для кожного курсанта, погонів із зірочками.

Начальник академії урочисто привітав випускників 2016 року з отриманням першого офіцерського звання і над Площею 10 квітня пролунало троєкратне «Слава!» та схвильовані лейтенанти гучно заспівали Державний Гімн України.

Подвиги загиблих воїнів у роки Другої Світової війни вчать та зобов’язують кожного з нас і сьогодні, в складний для України час, відстоювати право на мир та спокій рідної землі. Саме тому, наприкінці останньої вечірньої перевірки, лейтенанти академії схилили голови перед тими, хто загинув у роки Другої Світової війни та тими, хто віддав своє життя відстоюючи сьогодні незалежність, територіальну цілісність на сході нашої країни і як символ пам’яті про незабутній подвиг визволителів міста Одеси поклали квіти до монумента «Крила Перемоги».

На згадку про урочисту подію в житті випускників Військової академії випуску 2016 року молоді лейтенанти сфотографувалися біля Меморіалу «Крила Перемоги».

 

 

Рейтинг
20 голосів