25
лют.

У Військовій академії тривають фахові випробування випускників!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14330
  • Друк

У Військовій академії тривають фахові випробування випускників!Комплексний Державний екзамен з "Тилового забезпечення військ (сил)" проводився з роздільною перевіркою теоретичних знань і практичних навичок в підготовлених аудиторіях та навчальному полі тилу кафедри тилового забезпечення.

Результати комплексного Державного екзамену засвідчили, що курсанти випускного курсу мають достатні теоретичні знання та практичні навички з провідних дисциплін. Майбутні лейтенанти показали впевненні знання керівних документів, практично знають форми облікових документів і порядок роботи з ними, документами діяльності служби військової частини, як в мирний час, так і в особливий період та практичною експлуатацією технічних засобів тилу. Під час екзамену випускники вміло пов’язували теоретичні знання з набутим досвідом в зоні АТО, який вони отримали в ході стажування.

У Військовій академії тривають фахові випробування випускників!Випускники за спеціалізаціями"Забезпечення підрозділів (частин, з’єднань) ракетним паливом та пальним"; "Продовольче забезпечення підрозділів (частин, з’єднань)" показали добрі знання та практичні навички, які необхідні для виконання службових обов’язків у військових частинах, рівень підготовки відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики. Навчальні плани та програми навчальних дисциплін виконані у повному обсязі.

Впевненні, що наші випускники до проходження військової служби на первинних посадах офіцерського складу готові!

 

Рейтинг
13 голосів