24
лют.

Випускники Військовій академії проходять іспит полігоном

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14181
  • Друк

Випускники Військовій академії (м. Одеса) проходять іспит полігономУ Військовій академії (м. Одеса) триває атестація випускників 2016 року. Значна частина державних іспитів проводиться на полігоні Центру забезпечення навчального процесу академії.

У полях курсанти-випускники демонструють членам Державної екзаменаційної комісії здобуті за час навчання знання та досвід в управлінні діями підрозділів, тактиці, вогневій, спеціальній та інших видах підготовки.

Складання комплексного державного екзамену за спеціальностями навчання відбувається в умовах, максимально наближених до реалій нашого часу, курсантам, які діють в ролі командирів підрозділів, доводиться швидко орієнтуватися у змінах ситуації та проявляти нешаблонний підхід у прийнятті рішень.

Практична складова випускних іспитів також надала додаткову можливість обміну унікальним досвідом між членами ДЕКу – представниками командувань бойових частин Збройних Сил України на чолі з командувачем Високомобільними десантними військами ЗС України Героєм України генерал-майором Михайлом Забродським та майбутніми офіцерами, які уже найближчим часом приймуть у своє підпорядкування особовий склад та долучяться до виконання завдань за призначенням.

По завершенні атестації у Військовій академії відбудеться церемонія чергового випуску лейтенантів, після чого молоді командири підрозділів ВДВ, військової розвідки, спеціального призначення, начальники служб тилу й ракетно-артилерійського озброєння згідно з розподілом будуть направлені до місць подальшого проходження служби.

Рейтинг
15 голосів