22
лют.

У Військовій академії відбулося урочисте відкриття нового навчального корпусу факультету ракетно-артилерійського озброєння

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14188
  • Друк

відкриття нового навчального корпусу факультету ракетно-артилерійського озброєнняНовий навчальний корпус факультету ракетно-артилерійського озброєння відкрився у Військової академії (м. Одеса). У новій будівлі курсанти та слухачі вчитимуться в просторих і комфортних аудиторіях, спеціалізованих класах, лекторіях, конференц-залах. Крім того, обладнано навчально-тренувальний комплекс.

В урочистому заході присвяченому цій важливій події взяли участь начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк, викладачі, ветерани військової освіти, а також офіцери та курсанти вищого військового навчального закладу.

В своєму звернені до присутніх начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк зазначив, що в сучасних умовах вимоги до підготовки фахівців ракетно-артилерійського озброєння для українського війська постійно збільшуються, відповідно до цього збільшується і державне замовлення на їх підготовку. Тож з відкриттям нового навчального корпусу факультету зроблено серйозний крок на шляху до подальшого вдосконалення процесу підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України.

- Торік наші курсанти впродовж трьох тижнів проходили стажування в зоні АТО. Там вони, майбутні начальники служб тилу та ракетно-артилерійського озброєння, сиділи не за партами, а займались справжньою роботою в бойових уморах, на практиці застосовуючи те, чого навчилися у Військовій академії. Курсанти ремонтували та відновлювали підбиту ворогом техніку, артилерійські системи, розгортали польовий заправний пункт та польовий пункт харчування для бойових частин. Це була така практична робота, яка помилок не вибачає, її треба зробити якісно та у найкоротші терміни. І вони, 20-річні юнаки, виявляючи свої найкращі якості, всю свою енергію й потенціал, гідно витримали цей складний іспит, - підкреслив генерал-майор Олег Гуляк.

Варто також зазначити, що сьогодні навчальна база нового корпусу оснащена сучасними засобами навчання, тож курсантам та офіцерам-слухачам надані широкі можливості для самостійної підготовки й активного використання технічних нововведень, Факультет ракетно-артилерійського озброєння продовжує готувати спеціалістів служби ракетно-артилерійського озброєння для трьох видів Збройних Сил України. відкриття нового навчального корпусу факультету ракетно-артилерійського озброєнняОкрім того колектив факультету вже кілька років міцно утримує перше місце у Військовій академії за результатами навчання. У числі лідерів він і за результатами спортивно-масової роботи.

Довідка: У 1913 році було засновано Сергієвське артилерійське юнкерське училище, в якому готували артилерійських техніків з терміном навчання 2 роки з присвоєнням військового звання – молодший лейтенант.

23 лютого 1969 року училищу надають статус «вищого артилерійського командного», створено кафедри: експлуатації та ремонту артилерійського озброєння та матеріальної частини артилерії.

1 вересня 1993 року на базі Одеського вищого командного училища створено два факультети: артилерійський та ракетно-артилерійського озброєння.

З 1 вересня 1997 року факультет готує спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння з наданням кваліфікації «інженер-електромеханік».

В період з 1997 року по 2004 рік на базі факультету здійснювалася підготовка фахівців РАО збройних сил іноземних держав: Пакистану, Туркменістану та Угорщини.

У 2010 році створено міжвидовий вищий військовий навчальний заклад – Військова академія (м. Одеса).

У 2011 році кафедра перейменована у кафедру «Ракетно-артилерійське озброєння» за спеціалізаціями: «Експлуатація та ремонт артилерійського озброєння», «Експлуатація та ремонт ракетного озброєння», «Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні та сигнальні засоби».

Рейтинг
13 голосів