16
лют.

В Військовій академії розпочалася атестація випускників 2016 року

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15458
  • Друк

В Військовій академії розпочалася атестація випускників 2016 рокуУ Військовій академії (м. Одеса) розпочалася атестація випускників 2016 року.

Впродовж двох тижнів курсантам 4-5 курсів чотирьох факультетів вишу належить пройти складне випробування на право отримання офіцерського звання під час складання комплексного державного екзамену за спеціальностями навчання, іспитів з вогневої, фізичної підготовки та захисту атестаційних і кваліфікаційних робіт.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Військової академії з навчальної роботи підполковник Сергій Ключнік, атестація випускників триватиме як в аудиторіях вишу, так і на спортивному містечку та полігоні, в ході чого майбутні командири підрозділів ВДВ, військової розвідки, спеціального призначення та начальники служб тилу й ракетно-артилерійського озброєння доводитимуть свій професіоналізм в теоретичній і практичній складовій.

В Військовій академії розпочалася атестація випускників 2016 рокуОфіцер також розповів, що серед цьогорічних випускників є чимала кількість тих, хто за високі досягнення в навчанні є претендентами на одержання «золотих медалей» та дипломів з відзнакою. Але остаточні висновки з цього приводу будуть зроблені вже безпосередньо за підсумками складання ними державних екзаменів.

Щодо перебігу першого дня атестації курсантів випускних курсів, то він розпочався з шикування на стройовому плацу особового складу навчального закладу, представлення членів Екзаменаційної комісії та проведення стройового огляду, в ході чого зі словами напуття на адресу випускників звернулися Голова Екзаменаційної комісії командувач Високомобільними десантними військами ЗС України Герой України генерал-майор Михайло Забродський та начальник Військової академії

(м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк.

Варто зазначити, що першими до проведення атестації випускників були залучені курсанти факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ, які сьогодні склали дисципліну «Фізичне виховання, спеціальна фізична підготовка і спорт», а завершаться державні іспити 26 лютого, після чого в останню суботу поточного місяця на стройовому плацу Військової академії має відбутися урочиста церемонія чергового випуску лейтенантів.

Рейтинг
16 голосів