09
лют.

Налагоджена співпраця з Інститутом комп'ютерних систем Одеського національного політехнічного університету

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13846
  • Друк

На факультеті підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення був проведений організаційний семінар з початком подальшої діяльності розробки інформаційного забезпечення для сучасних засобів комунікацій на базі операційної системи Android.

Головною метою семінару визнано необхідність створення розповсюджених засобів комунікацій, які в подальшому можуть використовувати випускники факультету в зоні проведення АТО.

З боку інституту комп'ютерних систем Одеського національного політехнічного університету залучались такі фахівці, як професори кафедри інформаційних систем Костенко В.Л., Арсірій О.О., Антощук С.Г., Крилов В.М. та інші.

З боку факультету залучались начальник факультету, викладачі кафедри військової розвідки, які мають досвід в організації розвідки в зоні проведення АТО, а також курсанти, які приймали участь у виконанні завдань на сході нашої країни.

По закінченню семінару всі учасники висловили бажання створити програмне забезпечення, яке вже з наступного року кожен випускник факультету може отримати та в подальшому впровадити під час проходження військової служби у військових частинах та підрозділах Збройних Сил України.

Рейтинг
10 голосів