08
лют.

У Військовій академії розвивають інфраструктуру для практичної підготовки військовослужбовців

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14778
  • Друк

У Військовій академії розвивають інфраструктуру для практичної підготовки військовослужбовцівКолектив центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м.Одеса) з метою досягнення високої якості практичної підготовки курсантів продовжує вдосконалювати інфраструктуру та покращувати матеріально-технічну складову центру.

З часу створення частини у 2013 році персоналом центру виконано значний обсяг робіт щодо приведення військового полігону механізованої бригади до рівня, що відповідав би вимогам міжвидового військового вишу Міністерства оборони України. Зокрема, були відновлені окремі ділянки для стрільби, авто- і танкодроми, створено площадку для десантування, обладнано злітно-посадкову смугу для літака АН-12, на завершальній стадії відновлення – директриса БМП. Для відтворення умов несення служби біля лінії розмежування на сході країни на території центру створено різноманітні елементи ротного опорного пункту – бліндажі, блокпости, окопи, траншеї тощо.

Як розповів Начальник центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м.Одеса) підполковник Андрій Шабалдак, за весь час існування частини тут постійно проводиться інтенсивна практична підготовка як курсантів академії, так і інших частин та підрозділів Одеського гарнізону, а також правоохоронних загонів, які готуються до виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції. Тому усі завдання з вдосконалення та розвитку спроможностей центру, в тому числі й з урахуванням досвіду перебігу АТО та інших сучасних збройних конфліктів, доводиться виконувати, не відриваючись від основної діяльності за призначенням – забезпечення практичної підготовки військовослужбовців.

У Військовій академії розвивають інфраструктуру для практичної підготовки військовослужбовцівНаразі особовий склад полігону працює над створенням окремих ділянок для навчання швидкісній стрільбі, метання ручних гранат в різноманітних умовах. Також на полігоні буде обладнано майданчик для відпрацювання тактики ведення бою в міських умовах - так званий «kill house».

В новому навчальному сезоні можливості практичної підготовки зростуть і завдяки застосуванню нових радіокерованих підйомників мішенної обстановки вітчизняного виробництва, які нещодавно надійшли на озброєння центру. За допомогою цієї автономної системи мішені можна виставляти на буд-якій ділянці в порядку, що найбільш відповідає тематиці заняття.

Завдяки проведеній роботі обладнання центру забезпечення навчального процесу академії уже сьогодні дозволяє проводити заняття фактично за усіма напрямками військової діяльності - водіння бойових броньованих машин, тактики, вогневої, розвідувальної, інженерної та інших видів підготовки. У перспективних планах – створення тут повноцінного навчального центру з досвідченими викладачами-практиками в штаті.

Рейтинг
12 голосів