02
лют.

У Військовій академії пройшов черговий випуск з курсів військової підготовки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16076
  • Друк

У Військовій академії пройшов черговий випуск з курсів військової підготовкиПротягом трьох місяців 44 військовослужбовця усіх видів Збройних Сил України, більшість з яких має досвід участі в АТО, проходили на базі Військової академії (м. Одеса) курс військової підготовки осіб рядового та старшинського складу з вищою цивільною освітою для здобуття первинного офіцерського звання «молодший лейтенант». Навчання проводилося за напрямками спеціалізації військового вишу — управління підрозділами ВДВ і розвідки, підготовка фахівців з ракетно-артилерійського озброєння, матеріально-технічного забезпечення. За час навчання на курсах в навчальному закладі вони збагатили свій досвід новими знаннями, опанували нові навички та зможуть якісно виконувати завдання за призначенням на нових відповідальних посадах. Колектив Військової академії доклав всіх зусиль, щоб військовослужбовці курсів військової підготовки в повному обсязі засвоїли військову науку відповідно до обраного фаху. Їх навчали викладачі вищого ґатунку, багато з них мають величезний педагогічний досвід та практичне виконання завдань в зоні проведення АТО.

У Військовій академії пройшов черговий випуск з курсів військової підготовкиПід час урочистої церемонії випуску слухачів курсів, від імені командувача Сухопутних військ Збройних Сил України звернувся заступник командувача військ оперативного командування «Південь» по роботі з особовим складом полковник Юрій Зубрицький, який зазначив, що українське військо сьогодні потерпає від нехватки професіоналів - молодших офіцерів. Звернувшись до випускників курсів він наголосив, що вони обрали непростий шлях в своєму житті, від їх майбутніх рішень будуть залежати успіх та перемога, а іноді, навіть життя підлеглих.

Представники Військової академії та керівництво курсів побажали військовослужбовцям незламної волі, витримки та наснаги! Надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині!

Рейтинг
26 голосів