29
січ.

У Військовій академії пройшли заходи до Дня пам’яті подвигу Героїв Крут

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15426
  • Друк

У Військовій академії пройшли заходи до Дня пам’яті подвигу Героїв КрутЗ метою виховання патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу у бібліотеці академії створено виставку тематичної та документальної літератури про героїчну боротьбу української молоді за національну ідею, за майбутнє України.

В курсантських підрозділах на факультетах організовано та проведено цільове інформування «День пам’яті Героїв бою під Крутами».

Найбільш цікавим та інформативним заходом в рамках 98-ї річниці січневих подій все ж таки була тематична бесіда до Дня пам’яті Героїв Крут, за участі старшого викладача кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін академії Ковальчука Станіслава.

Курсанти переглянули відеоролик з хронікою подій того часу, обговорили роль молодого покоління в процесах державотворення, оскільки, ті трагічні події були розцінені сучасниками як нова віха національно-визвольної боротьби, що як і тепер відбувалась в умовах воєнної агресії щодо України.

Відзначення Дня пам’яті подвигу Героїв бою під Крутами є нагодою переосмислити непростий досвід державотворення, збереження національної ідентичності, вшанувати нинішніх Героїв боїв проти російської агресії – послідовників Героїв Крут.

Рейтинг
18 голосів