12
груд.

Колектив Військової академії відкрив «таємниці» військової освіти для потенційних абітурієнтів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14306
  • Друк

001На традиційний День відкритих дверей командування Військової академії (м. Одеса) запросило юнаків та дівчат міста, які розглядають для себе можливість здобути в майбутньому військову професію.

Вихідною позицією заходу став плац навчального закладу, де для близько двох сотень гостей відповідальний секретар приймальної комісії академії майор Андрій Боярський розповів про терміни, особливості вступу та відбору на навчання, специфіку навчального процесу та перелік військових спеціальностей, а також роз’яснив алгоритм подачі документів до приймальної комісії.

Надалі організатори заходу ознайомили гостей – вихованців Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Військово-морського ліцею, учнів старших класів місцевих шкіл – з понад столітньою історією та сьогоденням Військової академії, умовами навчання, навчально-матеріальною та побутовою базою, перспективами здобуття військової освіти.

У супроводі курсантів академії юнаки та дівчата, чимало з яких прийшли разом з батьками, відвідали основні кафедри, лабораторії, казарми та музей навчального закладу, спробували свої сили на тренажерних комплексах, дослідили основні зразки військової техніки та озброєння.

Упродовж візиту цивільних курсанти, офіцери та викладачі академії відповіли на численні запитання гостей, поділились особистим досвідом та враженнями від навчання та проходження військової служби.

Наступний подібний захід керівництво Військової академії планує провести уже весною, коли для випускників настане пора безпосередньо визначатись із подальшою кар’єрою в дорослому житті.

Рейтинг
17 голосів