10
лист.

На Одещині завершився Чемпіонат України з практичної стрільби за участю військових спортсменів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15043
  • Друк

Чемпіонат України з практичної стрільби

На базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) за участю військовослужбовців Збройних Сил України, курсантів військового вишу, представників різних силових структур, а також відомих спортсменів міжнародного класу з України, Молдови та Норвегії завершився Чемпіонат України з практичної стрільби з карабіну.

В особистому заліку серед військових спортсменів перше місце здобув курсант факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії Віктор Собільський, друге й третє місця – представники харківської команди.

У командному заліку харківські спортсмени здобули золото, а срібло й бронза дісталися командам курсантів Військової академії (м. Одеса).

Чемпіонат України з практичної стрільби За словами інструктора - методиста кафедри теорії та організації фізичної підготовки академії працівника Збройних Сил України Олега Башавця, сьогодні колектив нашого навчального закладу робить впевнені кроки для популяризації та розвитку цього виду спорту серед військовослужбовців Збройних Сил України. Сформовані навички практичної стрільби повинні стати міцною базою володіння зброєю в бойових умовах.

- Усвідомлене і обгрунтоване почуття повноцінного володіння зброєю знижує емоційну напруженість, зміцнює впевненість у собі, створює відчуття захищеності, готовність до сміливих і рішучих дій, - підкреслив викладач.

Підводячи підсумки голова організаційного комітету Чемпіонату України з практичної стрільби віце-президент стрілецького клубу «Одісей» Ростіслав Дякін відзначив, що рівень організації й проведення змагань досить високо оцінили, як українські учасники, так і їх закордонні колеги з Молдови і Норвегії. Спортсмени змогли удосконалити не тільки свої стрілецькі навички, але й рівень своєї підготовки.

Рейтинг
33 голосів