06
лист.

Літературний вечір «Моя улюблена Одеса» відбувся на факультеті ПС РАО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15329
  • Друк

Літературний вечір «Моя улюблена Одеса» 5 листопада у Георгіївській залі Військової академії (м. Одеса) на факультеті підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння відбувся літературний вечір, присвячений місту-герою Одеса: першим рокам існування, відомим постатям та визначним подіям в історії нашого міста.

У цьому році, з дня заснування, місту виповнилося 221 рік. На вечорі була присутня завідувач відділення краєзнавства Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка, яка розповіла багато маловідомих та цікавих фактів з історії міста. Окрім того, були обговорені питання історії заснування Південної Пальміри, а також коротка біографія видатних постатей Одеси.

Курсантам з різних куточків України, які приїхали навчатися до Військової академії, було надзвичайно цікаво дізнатися історію даного міста. Зважаючи на коментарі, якими курсанти ділилися між собою опісля, літературний вечір й справді пройшов на найвищому рівні.

По закінченню вечора курсанти першого курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння стали почесними читачами Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка, за запрошенням її завідувача – Карабецької Людмили Дем’янівни.

Нагадаємо, що представники цієї бібліотеки завітали до академії не вперше, вони постійно намагаються ділитися з курсантами чимось цікавим та пізнавальним.

Рейтинг
34 голосів