03
лист.

У Військовій академії урочисто відзначили День ракетних військ і артилерії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15601
  • Друк

День ракетних військ і артилеріїУ Військовій академії (м. Одеса) з нагоди Дня ракетних військ і артилерії на факультеті підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння були проведені урочистості.

Звертаючись до присутніх, начальник військового вишу генерал-майор Олег Вікторович Гуляк наголосив на винятково важливому внеску у забезпечення обороноздатності держави підрозділів ракетних військ і артилерії Збройних Сил України. Начальник академії привітав ветеранів артилерії та особовий склад факультету, побажав міцного здоров’я, життєвої наснаги, добробуту, мирного неба і нових звершень у ратній справі на благо нашої держави та Українського народу.

З привітальним словом виступив генерал-майор артилерії у відставці Віктор Миколайович Затонський, у минулому – начальник Сумського вищого артилерійського командного училище ім. М.В. Фрунзе. На урочистостях також був присутній останній начальник Одеського вищого артилерійського командного училища генерал-майор у відставці Володимир Самсонович Мінасов.

З нагоди свята ветерани артилерії, кращі офіцери та курсанти академії були нагороджені почесними грамотами.

Урочистості завершилися яскравим святковим концертом в якому прийняли участь солісти військового оркестру та курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння: Романішин Б.О., Петін Є.С. та Бугайчук А.В., Шишко В.В., Андрійченко А.Г., Осаволюк А.В. та Демидюк А.М.

Святкові урочистості завершилися фінальною патріотичною піснею під час якої учасники концерту винесли величезний Державний Прапор України.

Рейтинг
34 голосів